Schmincke PRIMAcryl - Profesjonalne Farby Akrylowe

Schmincke PRIMAcryl

Gama farb PRIMAcryl firmy Schmincke obejmuje wysokiej jakości, najlepsze farby akrylowe, które oferują szeroką paletę kolorystyczną 84 kolorów o konsystencji pasty. Dodatkowo PRIMAcryl Fluid zawiera 36 identycznych kolorystycznie odcieni w miękko płynącej konsystencji. Kolory te zawierają te same wysokiej jakości pigmenty artystyczne w maksymalnym stężeniu.

Linia PRIMAcryl łączy w sobie wszystkie zalety najwyższej jakości farb akrylowych. Nowoczesne i światłotrwałe pigmenty w połączeniu z wyjątkowo wysoką pigmentacją nadają kolorom niezrównany blask i wyrazistość. W szczególności wyróżnia się biel tytanowa – dzięki intensywnej pigmentacji, kryciu i wydajności; jest niezrównany w miksowaniu. Wysoki udział kolorów jednopigmentowych, które stanowią 2/3 gamy, gwarantuje szczególnie czyste i olśniewające mieszanki kolorów. Dobrze wiedzieć: Zmiana koloru pomiędzy mokrą i suchą farbą jest w przypadku PRIMAcryl prawie niezauważalna, co oznacza, że ​​farba schnie tak, jak wygląda podczas malowania.

 PRIMAcryl zapewnia doskonałe rezultaty malowania pędzlami i szpachlami, umożliwiając również pracę grubowarstwową. Wysoka zawartość części stałych zapewnia elastyczne, stabilne  suszenie. 

Zgodnie z oczekiwaniami firmy Schmincke, te najwyższej jakości farby akrylowe charakteryzują się najwyższymi ocenami odporności na światło wynoszącymi 4-5 gwiazdek. Dodatkowo są bezwonne i odporne na żółknięcie.

PRIMAcryl można stosować bezpośrednio z tubki,  można również rozcieńczyć wodą. Ponadto szeroka gama środków malarskich, obejmująca pasty, żele strukturalne i żele z efektem, oferuje dodatkowe możliwości twórcze.

1 2 3 4 5 6 7
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl