Schmincke Akademie Oil 200 ml - Farby Olejne

Schmincke Akademie Oil 200 ml

Farba olejna AKADEMIE oferuje harmonijną paletę 48 kolorów, które zostały starannie dobrane w celu zapewnienia zrównoważonej i rozsądnej dydaktycznie gamy. Gama ta obejmuje zarówno kolory kryjące, jak i przezroczyste i jest szczególnie wszechstronna dzięki dodaniu czterech różnych odcieni bieli, każdy o specyficznym zastosowaniu (do mieszania ze stopniowanym kryciem, a także do białych podkładów). Nauka mieszania czystych kolorów wtórnych jest łatwa dzięki trzem kolorom podstawowym: magenta, cyjan i żółty.

Dzięki różnorodności jednopigmentowych kolorów kolory te zapewniają doskonałe rezultaty, niezależnie od tego, czy są stosowane w czystej postaci, czy w mieszaninach. Zastosowanie naturalnego oleju słonecznikowego gwarantuje nie tylko optymalny czas schnięcia, ale także gładką konsystencję.

Farby olejne AKADEMIE są idealne dla początkujących artystów, studentów i profesjonalistów. Oczywiście wszystkie farby olejne AKADEMIE można łatwo mieszać i łączyć z innymi farbami olejnymi Schmincke, takimi jak MUSSINI, NORMA Professional, a także szeroką gamą mediów olejnych.

Farba olejna AKADEMIE dostępna jest w tubach o pojemności 200 ml

 

1 2 3 4
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl