Michael Harding

Farby Michaela Hardinga wykonywane są technikami wywądzącymi się z czasów dawnych mistrzów. Dla Michaela Hardinga jako malarza i artysty istnieje prosty sposób tego sposobu. Chce On tworzyć kolory które są prawdziwe i żywe, oraz piękne i trwałe. I wyższa zawartośc pigmentu w farbie olejnej tym więszka jej odpornośc na blaknięcie. Dużo producentów stosują wypełniacze w celu zwiększenia objętości farby. Może to zwiększyć zysk, ale obniża jakość. 

Michael Harding tworzy farby artystyczne takie jakich używali artyści sprzed 1840 roku, gdy zaczęto farby olejne masowo produkować i zaczęto obniżać ich jakość. 

Większość artystóœ którzy próbują po raz pierwszy malować farbami Michaela Hardinga jest zszokowana gdyż uświadamiaja sobie że wcześniej malowali farbami min o niskiej zawartości pigmentu min...to rodzi pytania o trwalość ich prac.

Michael Harding z calą pewnościa może powiedzieć że nie tylko twórczość artysty będzie trwała dłużej, ale będzie się on bardziej cieszył większą empatią ze swoją farbą. Michael uzważa że artysta powinien z pasją reagować na materiały, z którymi pracuje. 

Dostawcy surowców składają potwierdzenie oświadczenie że ich produkty nie wspierają konfliktów, niewolniczej pracy, pracy dzieci, łamania praw ochrony środowiska.

1 2 3 4 6 7 8
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl