Od ponad 130 lat Firma Schmincke produkuje wysokiej jakości farby i produkty dla artystów, tylko i wyłącznie w Niemczech. W oparciu o filozofię "Meliora Cogito- dąże do najlepszych", firma SChmincke stale optymalizuje jakość produktów i usprawnia procesy produkcyjne. 

Przed wszystkim, nacisk kładziony jest na:

  • doskonałej wydajności produktu,
  • długiej żywotności kolorów,
  • bezpieczne użytkowanie materiałów,
  • minimalny wpływ na środowisko wynikający z ich produkcji i użytkowania.

Firma Schmincke, niezbędne surowce do produkcji swych wyrobów, kupuje tylko i wyłącznie od sprawdzonych dostawcóœ którzy podzielają filozofię zrównoważonego rozwoju. Preferowane są surowce odnawialne, takie jak olej lniany, olej krokoszowy i słonecznikowy. Schmincke dokłada wszelkich starań, aby opracowywac materiały bez użycia materiałów niezbezpiecznych. Jeśli nie jest to możliwe, z przyczyn technicznych, produkty są oznakowane zgodnie z przepisami. 

Ponadto wszyscy pracownicy w firmie Schmincke dbają o unikanie marnotrastwa. Wszystkie odpady są odpowiednio utylizowane i poddawane recyklingowi o ile jest to możliwe. Schmincke nieustannie poszukuje rozwiązań ekologicznych dla zewnętrznych opakowań. Większość opakowań kartonowych pochodzi z recyklingu

1 2 3 4 77 78 79
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl