7 lutego 2020 Autor rafal 0

Szminke, Schmincke? Jak to się zaczęło

Szminki 🙂

To już będzie z jakieś 10 lat jak rozpoczeliśmy przygodę z firmą Schmincke.

To był słoneczny pażdziernikowy dzień gdy do naszego sklepu przyszedł elegancki pan się zapytał czy mam farby olejne Schmincke. Myśmy na samym początku zaczeli wpisywać w google szminke i oczywiście wyskoczyło mnóstwo stron o szminkach dla kobiet… Coś nie tak. Na jakiś czas temat odłożyliśmy, ale gdzieś to w Nas siedziało. Szminke, szminki, etc.

W końcu nasze zabiegi okazały się skuteczne i przyjechała dostawa. Jaka to była radość, jak to zaczeliśmy rozpakowywać, układać na półki, mówić wszystkim że jako jedyny sklep w Krakowie ma te farby, farby Schmincke i media i pastele, wow

Na samym początku geniealnie przyjeły się farby olejne Norma Oil i akwarele Horadam. Mimo swej ceny klienci kupowali i wracali po te farby.

Któregoś razu przyjechali do Nas klienci ze Szczecina bo nie mogli uwierzyć i chcieli farby zobaczyć na własne oczy. Kupili ich całe mnóstwo!

Przez te ponad 10 lat, dużo farb sprzedaliśmy Francuzom, Szwedom, Izraelczykom, Duńczykom, Islandczykom, Niemcom!, Australijczykom i innym i wszyscy mówili że tak tanio one kosztują u Nas. Super.

Dziś w dobie sprzedaży internetowej, My też jesteśmy dostepni jak sklep i często się zdarza tak że przyjeżdża dostawa i zaraz je wysyłamy do klientów. Tak więc półki wirtualne są pełne te tradycyjne nie zawsze. Tak czy inaczej staramy się aby klient tradycyjny był zadowolony jak i ten internetowy .